Покрајинска влада награђена Плакетом општине Шид

Нови Сад , 06. децембар 2017.

Додела Плакета општине Шид

Помоћник покрајинског секретара за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самопураву, Небојша Дракулић примио је данас у име Покрајинске владе плакету Општине Шид.

Покрајинска влада награђена је за велики допринос развоју ове општине.

Плакета општине Шид, додељена је поводом обележавања Дана општине и Дана ослобођења општине Шид, на свечаној седници Скупштине општине у Галерији слика „Сава Шумановић“.

Осим Покрајинске владе, Плакета општине Шид за 2017. годину додељена је и Скупштини АП Војводине, Покрајинском секретаријату за пољопривреду, водопривреду и шумарство, Управи за капитална улагања, затим министру без портфеља задуженом за демографију и популациону политику и агенцији USAID.

Децембарска признања добитницима је уручио председник општине Предраг Вуковић а свечаности је присуствовао председник Скупштине општине Велимир Ранисављевић, добитници плакета те друге високе званице.