Развој АП Војводине за период 2022-2030.године

На основу члана 32. и 34. Закона о планском систему Републике Србије („Сл. гласник РС“, број 30/18), Покрајински секретаријат за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу објављује

ПОЗИВ НА ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ НА НАЦРТ ПРЕГЛЕДА И АНАЛИЗЕ СТАЊА КАО ПОЛАЗНЕ ОСНОВЕ ЗА ИЗРАДУ НАЦРТА ПЛАНА РАЗВОЈА АП ВОЈВОДИНЕ 2022-2030. ГОДИНА

Трајање јавних консултација: 25. октобар – 8. новембар 2021. године

Покрајински секретаријат за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу позива представнике државних и покрајинских органа, органа локалних самоуправа, представнике удружења и других организација цивилног друштва, научно-истраживачке, струковне и друге организације, представнике економско-социјалних партнера, као и представнике привредних субјеката и друге заинтересоване стране на онлајн консултације у вези са нацртом Прегледа и анализе стања као полазне основе за израду Плана развоја АП Војводине 2022-2030. година.

Јавне консултације се покрећу у циљу прикупљања недостајућих података и провере реалног стања у односу на показатеље који су били предмет анализе и провере претпоставки о затеченом стању. За сваку анализирану област постављен је посебан документ и посебан образац.

Предлоге, сугестије и коментаре, за једну или више области, учесници у процесу консултација достављају ИСКЉУЧИВО НА ОБРАСЦУ који се налази на интернет страници https://www.planrazvojaapv.rs/ у сегменту ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ/Анализа стања, у периоду од 25. октобра до 8. новембра 2021. године.

Сва додатна питања можете упутити путем електронске адресе: info@planrazvojaapv.rs
Укључите се, информишите се, нека ваше знање и искуство помогну у изради што ефикаснијег и свеобухватнијег Плана развоја АП Војводине.

Објављен позив за јавне консултације у оквиру пројекта израде Нацрта Плана развоја АП Војводине

Датум: 25. 10. 2021. године

Покрајински секретаријат за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу упутио је позив представницима државних и покрајинских органа, органа локалних самоуправа, представницима удружења и других организација цивилног друштва, научно-истраживачким, струковним и другим организацијама, представницима економско-социјалних партнера, као и представницима привредних субјеката и другим заинтересованим странама на онлајн консултације у вези са нацртом Прегледа и анализе стања као полазне основе за израду Плана развоја АП Војводине 2022-2030. година.

Јавне консултације ће се спроводити у периоду од 25. октобра до 8. новембра 2021. године. Јавне консултације се покрећу у циљу прикупљања недостајућих података и провере реалног стања у односу на показатеље који су били предмет анализе и провере претпоставки о затеченом стању.

ПРОДУЖЕН РОК ТРАЈАЊА ПОЗИВА НА ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ НА НАЦРТ ПРЕГЛЕДА И АНАЛИЗЕ СТАЊА КАО ПОЛАЗНЕ ОСНОВЕ ЗА ИЗРАДУ НАЦРТА ПЛАНА РАЗВОЈА АП ВОЈВОДИНЕ 2022-2030. ГОДИНА

Трајање јавних консултација: 25. октобар – 12. новембар 2021. године

Покрајински секретаријат за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу позива представнике државних и покрајинских органа, органа локалних самоуправа, представнике удружења и других организација цивилног друштва, научно-истраживачке, струковне и друге организације, представнике економско-социјалних партнера, као и представнике привредних субјеката и друге заинтересоване стране на онлине консултације у вези са нацртом Прегледа и анализе стања као полазне основе за израду Плана развоја АП Војводине 2022-2030. година.

За сваку анализирану област постављен је посебан документ и посебан образац.

Предлоге, сугестије и коментаре, за једну или више области, учесници у процесу консултација достављају најкасније до 12. новембра 2021. године, ИСКЉУЧИВО НА ОБРАСЦУ који се налази на интернет страници https://www.planrazvojaapv.rs/ у сегменту ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ/Анализа стања,